БУДЬ ЛАСОЧКА!!! Поширте і запишіть текст, доповнивши його живописанням місць, якими їхала дівчина, стислим викладом змісту останніх вістей та описом настрою, навяного музікою.

БУДЬ ЛАСОЧКА!!! Поширте і запишіть текст, доповнивши його живописанням місць, якими їхала дівчина, стислим викладом змісту останніх вістей та описом настрою, навяного музікою. Рената їхала за кермом червоного БМВ. З радіоприймачаоа лунали голосі коментаторів останніх вістей. Вона змінила хвилю-і в динаміках почулася легка музика.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Украина це Европа, кококо