Інтервью "шлях до успіху" тільки питання (4-5). Допоможіть пліз)))не про зірок шоу бізнесу.

Інтервью "шлях до успіху" тільки питання (4-5). Допоможіть пліз))) не про зірок шоу бізнесу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Як ви гадаєте скільки часу вам знадобитьсящоб пройти цей шлях? 2.Як ви гадаєте стати успішною людиною це легко? 3.Як ви мотивуєте себе йти вперед до успіху? 4.Коли ви станете успішною людиною ви будете й надалі йти до успіху чи ні?