Обчмсліть масу води що утворилася при розкладі 0.6моль феруму3 гідроксиду

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: nFe(OH)₃ = 0,6 моля Найти: m(Н₂О) Решение. Термическое разложение: 2Fe(OH)₃ = Fe₂O₃ + 3H₂O Запишем и решим пропорцию: 2 моля Fe(OH)₃ ----- 3 моля Н₂О 0,6 моля Fe(OH)₃ ---- n молей  Н₂О n(H₂O) = 3*0,6/2 = 0,9 (молей) m(H₂O) = n(H₂O) * M(H₂O) M(H₂O) = 2+16 = 18 (г/моль) m(Н₂О) = 0,9 *18 = 16,2 (г) Ответ: 16,2 г