Помогите грамотно перевести на казахский язык без использования интернет-переводчика! Ехали две бочки: одна с вином, другая пустая. Первая бочка...

Помогите грамотно перевести на казахский язык без использования интернет-переводчика! Ехали две бочки: одна с вином, другая пустая. Первая бочка...Помогите грамотно перевести на казахский язык без использования интернет-переводчика! Ехали две бочки: одна с вином, другая пустая. Первая бочка без шума ехала. А пустая бочка неслась. От неё были шум и пыль. Кто про свои дела кричит всем без умолку, в том, верно, мало толку. Великий человек тих часто на словах и лишь громок на делах.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Екі бөшке келе жатты: біреу шараппен, басқасы бос. Біріншісі дыбыссыз келе жатты. Ал, бос бөшке қатты келе жатты. Онан шу мен шаң болды. Кім өз ісі туралы тынымсыз айқайлай берсе, шынында онан пайда аз. Ұлы адам сөзінде тыныш, ісінде ғана қатты.
Гость
Екі бөшке келе жатты.біреуі шараппен,басқасы бос.Бірінші бөшке дыбызсызкеле жатты.Ал басқа бөшке қатты келе жатты.Одан шу мен шаң болды.Кім өз ісі туралы айқайлай берсе,шынында одан пайда аз.ұлы адам сөзінде тыныш,ісінде ғана қатты.