Помогите пожалуйсто составить по картине альтернативные вопросы на английском. пожалуйсто.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Does Ibrahim usually eat lunch or breakfast at a quarter to two? Does Ibrahim usually watch TV or computer at 2 o'clock? Does Ibrahim usually play basketball or football at 5 o'clock? Does Ibrahim usually eat lunch or dinner 6 o'clock? Does Ibrahim usually go to do homework or model of airplane at half past 6? Does Ibrahim usually go to sleap or play at 10 o'clock?