Помогите срочно нужно составить из слов предложения : 1)my,dentist,see,nine,at. 2)ten,meet,Iet's,at 3)type,Betsy,plan,my,today,please . 4)nice,it,day,is,today,a. 5)plan,his,is,nice. 6)isn't,dentist,well,my. 7)back,is,at,he,nine...

Помогите срочно нужно составить из слов предложения : 1)my,dentist,see,nine,at. 2)ten,meet,Iet's,at 3)type,Betsy,plan,my,today,please . 4)nice,it,day,is,today,a. 5)plan,his,is,nice. 6)isn't,dentist,well,my. 7)back,is,at,he,nine,am,glad,to,l,see,him,again .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1See my dentist at nine 2 Let's meet at ten 3 Please, type Betsy my plan today 4 Today it is a nice day 5 His plan is nice 6 My dentist isn't well 7 I am glad to see him again back at nine is