Поясніть взаємозв'язок будови і функції еритроцитів і лейкоцитів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
лейкоцити - імунітет , здатність організму захищати власну цілісність та біологічну індивідуальність ,це клітини крові , функція яких захист організму. Будова гранули ( ферменти білка ), кислоти у їх цитоплазмі . Амебоподібний рух .форма відсутня , кількість на 1 мм3 6-8 тис , місце утворення червоний кістковий мозок і лімфатичні вузли , місце руйнування селезінка і місце запалення , є ядро , безбарвні ,тривалість життя 2, 3 ,4 доби ,або місяці в крайньому випадку Еритроцити - дископодібна форма , кількість на 1 мм3 до 5 міліонів , місце утворення червоний кістковий мозок , місце руйнування селезінка, ядра немає , колір червоний (через гемоглобін ), функція транспорт О2 і СО2 ( повітря і вуглекислого газу ) , тривалість життя 120 діб
Гость
го вк я те вопросы все даи