Складіть діалог з уявним співрозмовником про роль кохання у сучасному житті.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-прывит а ты знаеш шо таке кохання ? -ни а ты ?\ -так , це колы ты посмихаешся , колы ты знаеш про що мрие мама а мама знае про що мриеш ты  -алеее яку рольу житти видиграе кохання ? -ну це коли люди люблять одне одного не ображають та дуже гарно дружать - але у сучасному житти це так ридко можна побачити...  -так , але любов иснуе и видиграе велыку роль у суамсному жытти .. - а ты любыш? -так - по справжньому ? просто так ? -авжеж ! бо инакше любов булаб не любовью а шматком брухту...