Складіть мені будь- ласка діалог на тему " Я в незнайомому місті"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Вибачте будь ласка, що я вас відволікаю, але не могли б ви підказати мені дорогу. Я в цьому місті вперше і здається заблукала. - Куди вам потрібно пройти? - Для початку я б хотіла знайти квартиру, а потім роботу. - У вас вже є точна адреса чи ви тільки шукаєте? - Шукаю. А ви не знаєте де поблизу є якісь квартири, які здають? - Не потрібно нічого шукати, я знаю людину,яка здає квартири. - Пробачте за таке запитання...але вона ця ваша людина.. - Ви хочете запитати чи надійна вона? Так, я її дуже добре знаю. Це моя колишня однокласниця і найкраща подружка. До речі мене звуть Сергієм. - Мене Іриною. Ходімо? - А ви що вмієте робити? - До чого це ви? - Ви говорили, що роботу шукаєте. - А у вас є що запропонувати? Я за професією дизайнер, але непогано малюю, готую. Є стаж няньки. - Няньки нам не потрібні, а ось художників нам не вистачає. Забув вам розповісти, що ми з мамою маємо свою проектно-будівельну компанію. То як вам моя пропозиція? - А у мене є вибір? Звичайно, я згідна. Ви мене дуже врятували. Дякую вам. - Будь ласка.