Скласти невеликий текст 5 - 6 речень використавши одиничний дієприслівник і дієприслівниковий зворот

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прочитавши казку, яку нам задала вчителька, я пішла гуляти. Там зустрівши Вовчика і Катю, ми пішли к ним додому. Коли ми прийшли, то відразу Катя зробила чаю. Поки вони розмовляли - міркувала про героїв тої казки. Я запитала: "Ви читали казку про Незнайку?", але вони відповіли: "Ні! Розкажи, будь ласка".  Розповідавши я малювала цього прекрасного хлопчика.