Сочинение 7-10 предложений на тему "Әнші болу не істеу керек" (Как стать певцом) на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Анши болу ушин коп даиындалу керек,онеринди шындау керек, коптеген конкурска катысу керек.Мамандык тандау - оте киын жумыс. Бирак, энши болу ушин не истей керек? Адам ээнши болу ушин коп жумыс истеу керек.. Ол музыкалык мектепке бару керек, эдеми даус болу керек. Сондай ак, ол ноттык грамотаны билу керек. Жэне эртурли аспаптарда ойнау керек.
Гость
Анши болу ушин коп даиындалу керек,онеринди шындау керек, коптеген конкурска катысу керек.Мамандык тандау - оте киын жумыс. Бирак, энши болу ушин не истей керек? Адам ээнши болу ушин коп жумыс истеу керек.. Ол музыкалык мектепке бару керек, эдеми даус болу керек. Сондай ак, ол ноттык грамотаны билу керек. Жэне эртурли аспаптарда ойнау керек.