Сочинение казахская игра (любая на каз яз) поже я верю в вас(5-7 пр. С переводом)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Барак-сабака.по мифам турков если беркут стареит он находит 2 яйца и их вырашивает . из этих двух яиц вылупляется собака это собака сильная и лутше других собак. А из 2 яйца вылупляется беркут
Гость
қазақта ертеден келе жатқан көптеген ойын түрлеры бар, мысалға алар болсак , қыз қуу, көкпар, ақ сүйек , тоғыз құмалақ және т.б . Әр ойынның өзіндік ерекшеліктері мен тәрбиелік мәні өте зор . Соның ішінде ақ сүйек ойынына мысал келтірер болсақ , бұл ойын  бір топ жігіттер мен бойжеткендер қаранғыда қалың ағаштардың арасына ақ сүйекті лақтырып , сүйекті кыз бен  жігіт жұптасып іздеп бірінші тапқан жұп жеңімпаз атанатын болған , сүйекті іздеу кезінде кыз бен жігіт оңаша тілдесулеріне мүмкіндік болды.