Составьте 5 предложений по казахскому языку про здоровье плиз :)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Бiз бiздiн денсаулыгы сактау керек 2. Егер адамнын десаулыгы жаман, онда ол коп аурады 3. Зор денсаулык ушiн сiз дурыс тагам жеу керек 4.Зор денсаулык ушiн сiз салауатты омiр салты сактау керек 5.Денсаулык адамга оте манызды Писала без казахской клавиатуры, поэтому расставь сам твердые к и н