Срочно ! НУЖЕН ДИАЛОГ НА КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕ НА ТЕМУ КІТАПХАНАДА !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сәлем Сәлем Сен бүгін кітапханаға барысың ба? Ия барамын Сен қандай кітап оқығын келеді? Мен,Марк Твеннін Том Сойер деген кітапты оқығым келеді Ал мен орыс жазушысы Пушкин туралы оқимын Сабақтан кейін кітапханаға бірге барайық Жарайды,келесі кездескенше.
Гость
Диана: салем қалайсын? Айнура : салем жақсы өз Диана : жақсы бүгін кітапхана барамыз ба? Айнура: ия сен қандай кітап яғни жанр алғын келеді ? Диана : комедия ал сенші ? Айнура: менде