Срочно! Стих про бабушку на казахском языке, с автором! Не пишите посмотри в интернете не нашла( 8 строчек

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
же І Тоыпты жем алаша, Бояуы ыны тамаша. Кктемгі кемпіросаты жеміз жерге жасапты. ІІ же, же, жатпашы, Ауыр ойа батпашы. Болайын мен дрігер, Десе; «Шипа дрі бер!» - Дрі жасап берейін, Брін жасап берейін. Ауыртпаймын жемді, Ауырмайсы, же, енді. ІІІ Ауыла шаыран кім? Бізді Бпи же. Сусына ішкізгені не? ымыз, тары кже. Не жегізді сыйлап? Балайма пенйма... М.лімбаев жесіні сабаы Ойыншыты жиып ап жана трін, Тсіндірді лына ол аырын: Болса егер де оянда анша ла, Соншасыны мысыта болатынын. Сбилерді мінезі десек трлі, ызытырмас дл мндай есеп кімді: Болса егер де сиырда анша мйіз, лаы сонша екен есекті де. Таы айтады лына ойланып ап, Болса егер де анша доп олда мына: «Адамда да сонша бас бар, - дейді ол,- Тек онымен болмайды ойнауыа!» Ж.Нжімеденев Аналарды анасы пкем - же баласы, кем - же баласы. Апамызды аасы – Ол да жемні баласы. Анам дейді мамашым: же деген шамасы – Аналарды анасы. .Табылдиев жем туралы гіме Саусаы сары ала жзікті, рдайым жайдары, Жаз нді, Кп ертек білетін ызыты Крседер аяулы жемді! лдекім жемні шашына дейі бор жаып ойандай. Кимешек тартандай басына Болады аша блт онандай. Кугер кешегі замана, женен крі адам жо дейді. Ал жасын анытап санауа олынан тспейді жргенде Брыша апарып ояды Даладан блмеге кіргенде. .Баянбаев же Сыырайан кзі крінбей Томар-томар былшытан, Отырса, бойы аспайды олындаы ршытан. Алдындаы кжені Крінбес беті ылшытан. Кжесін татпай жені, Жан болмайды р шыан?! Сендер де тыда, тентектер, Тыйылып біраз шолжатан. М. Жмабаев