У норок коричневет забарвлення хутра визначається алелем R, cipe-r. Сірого самця послідовно схрестили з двома коричневим самками. Перша дала тільки коричневих потомків, серед потомків другої-як сірі, так і коричневі. Визначте ...

У норок коричневет забарвлення хутра визначається алелем R, cipe-r. Сірого самця послідовно схрестили з двома коричневим самками. Перша дала тільки коричневих потомків, серед потомків другої-як сірі, так і коричневі. Визначте генопит цих самок пожалуста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
очень легкая задача с легким решением.