У середньому кожний квадратний сантиметр шкіри(її площа - 1,5-2 м^2) припадає 100-200 больових, 25-30 дотикових, 12-15 холодових і 1-2 теплових рец...

У середньому кожний квадратний сантиметр шкіри(її площа - 1,5-2 м^2) припадає 100-200 больових, 25-30 дотикових, 12-15 холодових і 1-2 теплових рец...У середньому кожний квадратний сантиметр шкіри(її площа - 1,5-2 м^2) припадає 100-200 больових, 25-30 дотикових, 12-15 холодових і 1-2 теплових рецепторів. Як ви вважаєте, чому в шкірі найбільше больових рецепторів? Дуже треба!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому що шкіра складається з 3-дермів, в них містяться більшість рецепторів, які керуються головним мозком. Це займає дуже мало часу щоб від місця дотику нервовий рецептор добрався до головного мозку і повернувся назад