Утворити форми слова і підібрати спільнокоренневі слова від слів : великий,небо,сміх

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ФОРМИ СЛОВА Великий - великого, великому, великі, велика, велику, великім, великим. Небо - неба, небі, небом. Сміх - сміху, сміхом. СПІЛЬНОКОРЕНЕВІ СЛОВА Великий - величина, звеличений, велич, величати. Небо - небесний, небеса. Сміх - смішний, сміятися, смішно.