Выполните пожалуйста задание 2 очень срочно Только правильно пожалуйста Заранее спасибо отмечу "лучшим ответом"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Nelly arrived in the bus at 7.40 caroline arrived in the France on Monday The friends arrived in airport at 5.0 The Browns arrived in Moscow on tuesday I arrived at station on monday my granny arrived in England at 5.20