Задачі. ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!! ДОПОМОЖІТЬ. БУДЬ ЛАСКА))) 1. Рибалка помітив, що за 10 с поплавок здійснив на хвилях 20 коливань, а від­стань між сусід...

Задачі. ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!! ДОПОМОЖІТЬ. БУДЬ ЛАСКА))) 1. Рибалка помітив, що за 10 с поплавок здійснив на хвилях 20 коливань, а від­стань між сусід...Задачі. ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!! ДОПОМОЖІТЬ. БУДЬ ЛАСКА))) 1. Рибалка помітив, що за 10 с поплавок здійснив на хвилях 20 коливань, а від­стань між сусідніми гребенями хвиль 1,2 м. Яка швидкість поширення хвиль? 2.Від падіння каменя на поверхні води виникли хвилі. Як далеко від спостерігача впав ка...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. скорость волны равна частота умножить на длину волны V=лямбда*ню  ню=N/t=20/10=2  V=1,2*2=2,4 м/с 2. принцип тот же находим частоту ню=20/5=4 гц V=0,5*4=2м/с  S=V*t=2*5=10 метров