Знайти інформацію про ніну матвієнко. підготувати письмову розповідь про неї

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Матвієнко Ніна Митрофанівна (*10 жовтня 1947, с. Неділище, Ємільчинський район, Житомирська область, Українська РСР, СРСР) — українська співачка, народна артистка України з 1985, Лауреат Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка, 1988, Герой України. Член Спілки кінематографістів України (1989). Має доньку Антоніну, теж співачку.