Зробіть висновок про значення сенсорних сестем у житті людини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Система, яка забезпечує сприймання, передачу й перероблення інформації про явища навколишнього середовища називають аналізатором, абосенсорною системою (від лат. sensus — відчуття, сприйнят­тя). Вчення про аналізатори розроблене І.П. Павловим. Аналізатор, за вченням І.П. Павлова, складається з трьох нерозривно зв'язаних відділів:1) рецептора — периферичного сприймального апарату, який сприймає подразнення і перетворює його в нервовий процес збудження;2) провідника збудження — доцентрового нервового волокна, яке передає збудження в головний мозок;