Дібрати спільнокореневі слова :накрапає,викручується,вистукує,збирають.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Крапати, краплина, крапля, накрапати. Крутитися, крутиться, закрутитися. Стукати, постукати, достукати. Визбирати, позбирати, збирання.
Гость
покрапує, покрапало, крапля, краплина стукіт, стукотіти, стукіт, відстукотіло закручує, відкручу забирають, відбирають