Для тех, кто знает английский. Проверьте, пожалуйста...

Для тех, кто знает английский. Проверьте, пожалуйста...Я написала сочинение, пробегитесь, скажите, что не так:
Dear Sir or Madam I am writing to ask for more information in connection with your advertisement call school debating clubs in the "International debating society". Our school clubs has never taken part in similar international communities but we would like very much. Our command compose of successfull enterprising and interesting people. We love different debates and wanted to serve our society. Each of us go to school thats why we often have no free time, expect holidays. I am a captain of our command and i want to know for more information about competition terms. I would like to know where and when will be debating conference, age limit, how many people should be in the team, as well as accomodation provided and how many school clubs are expected to participate.
We hope for your answer.
Kind regards, school club " Success"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привет!! ! Всё нормально.. . (Successfull - Успешный)
Гость
впринципе не плохо, для школы вполне, не думаю что вы разбирали как правильно писать письмо-запрос, и что и как делится ну и тому подобное вроде ошибок нет, но чё-то как-то заумно... ты сама это написала? пишется successful, с одной "л" - успешный удачный thats ненадо "с", такого слова нет accomodation с двумя "м"
Гость
Вроде всё хорошо, только вот это слово никак перевести не могу successfull.скажи перевод) А так всё замечательно.
Гость
даааа уж не хвастаюсь но я знаю англиский ты эт откуда скопировала???? и эт что прикол да?