Із поданої конструкції складіть безсполучникове,сполучни кове та просте Облягають хмари небо.В сірій мряці гай.
Ответ(ы) на вопрос:
1.безсполучникове - Облягають хмари небо, в сірій мряці гай. 2сполучникове - Облягають хмари небо й в сірій мряці гай. 3.просте - Облягають хмари небо і дощать над гаем. (мряка-дощ)
Облягають хмари небо-в сірій мряці гай(безсполучникове) Хмари облягаючи небо,створюють в гаю мряць(просте) Облягіють хмари небо,а в сірій мряці гай(сполучникове,складносурядне)