Людина масою 70 кг біжить зі швидкістю 7 м/с, наздоганяє візок масою 30 кг, що рухається зі швидкістю 2 м/с, і стрибає на нього . З якою швидкістю рухатиметься візок після цього?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: m = 70 кг; V₁ = 7 м/с; M = 30 кг; V₂ = 2 м/с. U - ? Решение: mV₁ + MV₂ = (m + M)U, U = [latex] \frac{mV_{1} + MV_{2}}{m + M} [/latex]. Вычисления: U = [latex] \frac{70*7 + 30*2}{70 + 30} [/latex] = 5,5 (м/с). Ответ: 5,5 м/с.