У якому рядку всі слова є синонімами ? А.Люб'язний,бадьорий,непідробний. Б.Ввічливий,чемний,привітний. В.Життєрадісний,справжній,рухливий. Г.Ве...

У якому рядку всі слова є синонімами ? А.Люб'язний,бадьорий,непідробний. Б.Ввічливий,чемний,привітний. В.Життєрадісний,справжній,рухливий. Г.Ве...У якому рядку всі слова є синонімами ? А.Люб'язний,бадьорий,непідробний. Б.Ввічливий,чемний,привітний. В.Життєрадісний,справжній,рухливий. Г.Веселий,істинний,делікатний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б. Ввічливий, чемний, привітний.