Від поданих дієслів утворити форми дієприкметників. Працювати, прогнозувати, мобілізувати, посивіти, написати, співати, кинути, звільнити, споживати, виконувати, роззброїти, допомагати, згоріти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
працюючий, прогнозуючий, мобiлiзований,посивiлий,написаний,оспiваний,викинутий,звiльнений,спожитий,виконаний,роззброений,згорiлий