Відредагуйте наведені формулювання. 1. Прошу оказати матеріальну допомогу у зв'язку з важким положення моєї сім'ї. 2. Прошу видати дублікат студ...

Відредагуйте наведені формулювання. 1. Прошу оказати матеріальну допомогу у зв'язку з важким положення моєї сім'ї. 2. Прошу видати дублікат студ...Відредагуйте наведені формулювання. 1. Прошу оказати матеріальну допомогу у зв'язку з важким положення моєї сім'ї. 2. Прошу видати дублікат студентського блета, бо старий вкрали. Пояснюючу записку докладаю.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Прошу надати матеріальну допомогу у зв'язку з важким положення моєї сім'ї. 2. Прошу надати дублікат студентського блета, бо старий вкрали. Пояснювальну записку додаю.