Вставні слова до речі, крім того, з іншого боку, по-перше, по-друге виражають А) впевненість або невпевненість в повідомлюваному; Б) вказівку ...

Вставні слова до речі, крім того, з іншого боку, по-перше, по-друге виражають А) впевненість або невпевненість в повідомлюваному; Б) вказівку ...Вставні слова до речі, крім того, з іншого боку, по-перше, по-друге виражають А) впевненість або невпевненість в повідомлюваному; Б) вказівку на джерело повідомлення; В) послідовність викладу думок, зв’язок їх між собою
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в) послідовність викладу думок...