Замініть запозичені слова українськими відповідниками. Чи завжди доречна заміна .... Форум, фотографія, аеродром, консолідація, аргументувати, глобальний, локальний, концентрувати.
Ответ(ы) на вопрос:
Форум - в значенні "захід"(доречно); фотографія - світлина,староукр.(не доречно); аеродром - летовище(вживати у терміносполученнях не варто); консолідація - об'єднання(доречно); аргументувати - підтверджувати,обґрунтовувати(в обох випадках доречно); глобальний - всесвітній(доречно); локальний - місцевий(доречно); концентрувати - зосореджувати(доречно).