- Excuse me, can you show me the shortest way to the nearest cafe?-Certainly! Go straight and turn left. The cafe will be there.- Thank you мож...

- Excuse me, can you show me the shortest way to the nearest cafe? -Certainly! Go straight and turn left. The cafe will be there. - Thank you мож...- Excuse me, can you show me the shortest way to the nearest cafe? -Certainly! Go straight and turn left. The cafe will be there. - Thank you можете мне пишет слова в русском ну как hello- хелло пж мне надо учить до завтра прошу вас заранее спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Экскьюз ми, кэн ю шоу ме дэ шотест вэй ту дэ нёрест кафе? Сётенли! Гоу стрэйт энд тёрн лефт. Де кафе вилл би зе. Сенк ю.
Гость
экскьюз ми кен ю шоу ми зе шотест вей ту зе ниэрест кэфей? сётенли! гоу страйт енд тён лефт. зе кэфей вил би зеа. сэнк ю