Опис поведінкової реакції домашньої тварини Допоможіть будь ласка!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У мене є домашня тварина, це кіт. Він звичайний дворовий кіт, що не породистий. У дитинстві я дуже хотіла котика. В один прекрастний день я принесла котика з вулиці і мама розрешіла мені його залишити. Його звуть Темофей. Мої кіт дуже охайний. Ніколи не псує шпалери своїми гострими кігтями. Мордочка у нього сіренька, носик рожевий. Лапки його біленькі, такі білі що нагадують сніг. Подушечки у нього дуже, дуже м'які. Мій кіт любить довго спати. Як не подивлюсь на нього вічно спить. Він дуже любить молочко і всяку смакоту. Коли він нявкає це слішнім на весь будинок, такий він громкій.Ушкі у нього завжди сторчма, завжди дивляться вгору. У нього смішити друх кольорів, сірий і білий. Хвіст у нього пушстий, димчастого цвета.Мой кіт дуже активний, завжди на когось полює. Темофей дуже ласкавий, якщо я сумую то він підходить і мурчіт і залазить на ручки. Він дуже добрий.Я його дуже люблю, він найкращий кіт на всьому білому світі. Ось такий у мене кіт.