Перевести на німецький речення 1) Я листуюся зі своїм другом, 2) У скринці є багато листів, 3) Марка коштує 10грн 4)Цей конверт різнокольоровий 5) У мене багато друзів

Перевести на німецький речення 1) Я листуюся зі своїм другом, 2) У скринці є багато листів, 3) Марка коштує 10грн 4)Цей конверт різнокольоровий 5) У мене багато друзів по листуванні 6) Я люблю писати листи 7) Цей конверт є дуже гарний
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Ich bin in Korrespondenz mit meinem Freund. 2)In der Truhe gibt es viele E-Mails. 3)Die Marke kostet 10grn. 4)Der Umschlag ist bunt. 5)Ich habe viele Brieffreunde. 6)Ich Liebe einen Briefe zu schreiben. 7)Dieser Umschlag ist sher schn.