Помогите пожалуйста решить пару чёртовых функций. 1) у=x²+2х-3 2) у=x²-4х+3 3) у= -x²-4х+5 4) у= -x²+6х-5 Желательно с графиком , но можно и без , главное С ОБЪЯСНЕНИЕМ. Пожалуйста, буду очень благодарен. 60 баллов дам

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в тебе має вийти 4 графіка для кожного графіка достатньо буде вщяти по дві точки наприклад y=х-2-лінійна функція графік пряма береш 2 точки до цього графіка х=0   2                         у=-2  0(треба брати першу точку завжди 0 і множиш 0*-2 вийшло число записуєш його)  креслиш графік  Є ЯКІСЬ ЗАПИТАННЯ ПИШИ!