Прочитайте речення. Перебудуйте їх на речення з прямою мовою.! 1. Мати каже, щр найбильше див усвіті робиться на світанні.2. І сонечко тихенько запитало, чи тепло у душі моїй

Прочитайте речення. Перебудуйте їх на речення з прямою мовою.! 1. Мати каже, щр найбильше див усвіті робиться на світанні.2. І сонечко тихенько запитало, чи тепло у душі моїй сьогодні.3. Колись люди говорили, ща наша земля наповнена молоком і медом.4. Із гордистю сина я про те, зо мати моя --- Україна
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мати каже: "Найбільше див у світі робиться на світанні". "Чи тепло у душі твоїй сьогодні?" - запитало сонечко. Колись люди говорили: "Наша земля наповнена молоком і медом". "Я горжуся тим, що мати моя - Україна", - кажу я.