Составьте пожалуйста предложения со следующими словосочетаниями: 1.school identity 2.be left behind 3.belong to a school 4.note from parents

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I am proud to wear my school identity. The teacher asked me to left behind. Until I went to University I am belong to a school. I missed the lesson, and now I am must bring the note from parents.