Якою ви б хотіли бачити кінцівку до трагедії Ромео і Джулєтти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я б хотіла бачити кінцівку таку: Ромео підійшов до труни Джульєтти, він не міг повірити, що дама його серця вже на тому світі. Він взяв її за праву руку, відчув тепло. Потім нахилився до неї та поцілував Джульєтту. І вона відкрила очі, Ромео був дуже радий, що його кохана жива. В цей час відкрилися двері і зайшли батьки закоханих: Вони дуже зраділи, що їхні діти живі. Потім Монтеккі та Капулетті уклали мир. Ромео та Джульєтту прожили довге та щасливе життя. Честно, я так хотіла, щоб ця поема закінчилася "Хеппі-ендом", але нажаль його не було(