Замітка в газету на українській мові тема: наша допомога дорослимСРОЧНО НУЖНО ПОМОГИТЕ

Замітка в газету на українській мові тема: наша допомога дорослим СРОЧНО НУЖНО ПОМОГИТЕ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Свято для найдорожчих людей на світі. Напередодні 8-го березня в школі №13 відбулось свято з нагоди Міжнародного жіночого дня. Учні 6-Д та 7-А класів самостійно підготували насичену й цікаву програму заходу. Хлопчачий гурт під назвою "Дзвонярі" віртуозно зіграли три чудові ліричні композиції з кобзарськими лейтмотивами. А дівчата співали народні пісні про матерів - найдорожчих людей на світі. Кульмінацією свята стало театралізоване дійство за участю учнів обох класів за написаним ними самими сценарієм. Вистава була присвячена жінкам-вчителям і знайшла щирий теплий відгук в серцях наших педагогів. "Ми щасливі, що можемо так висловити свою повагу і любов до наших мам, бабусь і вчительок! " - поділилась враженнями від свята одна з його учасниць й головна постановниця - учениця 7-А класу Ганна Герман. Вона додала, що 8-ме березня - це добра нагода взяти на себе частину жіночих щоденних зобов"язань. Однак добре було б, щоб наша допомога дорослим не обмежувалась лише святами, - підкреслила дівчинка.