У томатів ген нормального росту домінує над геном карликовості .Якого росту будуть потомки F1 від схрещування гомозиготичних високих рослин з карликовим ? Яке потомство F2 слід чекати від схрещування таких гібридів між собою? Я...

У томатів ген нормального росту домінує над геном карликовості .Якого росту будуть потомки F1 від схрещування гомозиготичних високих рослин з карликовим ? Яке потомство F2 слід чекати від схрещування таких гібридів між собою? Який результат дає схрещування представників F1 з карликовою формою ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. P:♀AA * ♂aa F1: Aa Aa Aa Aa Высокого роста 2.P: ♀Aa * ♂ Aa F2: AA Aa Aa aa 75% высокого роста, 25% низкого 3. P:♀Aa * ♂aa F3: Aa Aa aa aa 50% высокого роста, 50% низкого