Відредагувати речення: І. 1. Сьогодні я і моя подруга, ми були впевнені у своїх знаннях на уроці української мови. 2. Випускники нашого технікуму, вони відвідали під час зустр

Відредагувати речення: І. 1. Сьогодні я і моя подруга, ми були впевнені у своїх знаннях на уроці української мови. 2. Випускники нашого технікуму, вони відвідали під час зустр ічі своїх викладачів. 3. Учасники виставки, вони представили високоякісні напої. 4. Мене і моїх друзів, нас цікавить сучасна музика. 5. Я і мої одногрупники, ми маємо багато захоплень. ІІ. 1. Я тепер дивлюся на все другими очима. 2. У другий раз будеш розумнішим. 3. В якій годині починається обідня перерва? 4. Ви не скажете, котре сьогодні число? 5. Це моя сама ближча подруга. 6. Я можу відповісти на любе питання. 7. Дякую вас за інформацію.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми, сьогодні, я і моя подруга, були впевнені у своїх знаннях на уроці української мови.Вони, випускники нашого технікуму, відвідали під час зустрічі своїх викладачів.Вони, учасники виставки, представили високоякісні напої.Нас, мене і моїх друзів, цікавить сучасна музика.М и, я і мої одногрупники, маємо багато захоплень. Я , тепер, дивлюся на все другима очима.У другий раз, будеш розумніший.В якій годині, починається обідня перерва.Ви, не скажете, котре сьогодні число.Це, моя сама ближча подруга.Я, можу відповісти на любе питання.Дякую, вас ,за інформацію.