12 хлопців наловили порівну карасів. Потім з"ясувалося, що 3 з них рибу не їдять. Вони залишили свій улов друзям , які знову поділили улов порівну. Скільки карасів піймали хло

12 хлопців наловили порівну карасів. Потім з"ясувалося, що 3 з них рибу не їдять. Вони залишили свій улов друзям , які знову поділили улов порівну. Скільки карасів піймали хло пці, якщо відомо, що карасів було більше за 100, але менше від 120.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
12*9=108 риб 108/12=9 108/9=12