42 - жаттыу. леді кшіріп жазып, ауыспалы маынада олданылып тран сз бен сз тіркестерін тауып, астын сызыдар. лгі: ле - сзді патшасы, сз сарасы, иыннан иыстырар ер данасы. Т

42 - жаттыу. леді кшіріп жазып, ауыспалы маынада олданылып тран сз бен сз тіркестерін тауып, астын сызыдар. лгі: ле - сзді патшасы, сз сарасы, иыннан иыстырар ер данасы. Т ілге жеіл, жрекке жылы тиіп, Теп-тегіс жмыр келсін айналасы. Бтен сзбен быланса сз арасы, Ол - аынны білімсіз бишарасы. леге ркімні-а бар таласы, Сонда да соларды бар тадамасы. Іші алтын, сырты кміс сз жасысын азаты келістірер ай баласы?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кандай создер жазу керек