Як написать умову задачі?
Як написать умову задачі?Курка за місяць знесла 23 яйця, а індичка на 8 яєць менше. . 6 індичих яєць використали для приготування печива, а решту здали в інкубатор. Скільки індичих яєць здали в інкубатор?
Ответ(ы) на вопрос:
курка -23 яй. индичка - на 8 < (тут квадратна стрелка на першу строку) для печива - 6 инд. яй для инкбатора - ?
На змаганнях із ганболу гравці однієї команди набрали 21 очко, що у 3 рази більше, ніж іншої.Який був рахунок у грі?