Берілген синонимдік, антонимдік атарларды атыстырып сйлем рап айтыдар. й іші - отбасы - улет - жаня жас - крі - егде - арт - ария анша жаста - аншада - жасы нешеде - нешеде ме
Берілген синонимдік, антонимдік атарларды атыстырып сйлем рап айтыдар. й іші - отбасы - улет - жаня жас - крі - егде - арт - ария анша жаста - аншада - жасы нешеде - нешеде ме ктесу - жрдемсу, олабыс ету жинау - тртіптеу ртрлі - сан алуан - неше трлі ттытау -тілек білдіру - сз айту -кіл блу брі - барлыы - тгел дние - мір - тіршілік ерекше - айрыша - згеше - жарасымды - насымды - келісімді.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
й іші кілді, отбасы мшелері бл жаалыа те уанышты, бкіл улетті барлы жанясы, жас- крісі алмастан тойа толы жиналды. Егде тартан арт-ариялар жастара ызыа арауда, анша жаста болса да адам ызыа тоя ма, аншада болса да брі бір адамдар мен араласан жасы. алыдыты жасы нешеде екен? Жастара жрдемдесу-кмектесу керек. олабыс ету, жинау, тртіптеу керек, ол міндетіміз. олабыс р трлі, сан алуан. Тойда неше трлі ттытаулар айтылды, тілек білдірілді. Сз айтуа брі шебер екен, оны кіл блу арылы аарасы. Барлыы те тамаша. Ауыз біршілік болса дние тгел, мір ызыты, тіршілік ерекше, айрыша крінеді. Бл той бір згеше, жарасымды, насымды, келісімді той болды.