Будь ласка ,назвіть основні предмети торгівлі Київської Русі ?

Будь ласка ,назвіть основні предмети торгівлі Київської Русі ?назвіть основні предмети торгівлі Київської Русі ?
назвіть наступні господарські одиниці на Русі від меншої до більшої: хутір; двір; село.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Головним напрямком давньоруської зовнішньої торгівлі був східний. Грецький шлях вів до Візантії, а Залозний — до країн Кавказу й Арабського Сходу. Велика торгівля провадилася також з країнами Поволжя: Хозарським каганатом і Волзькою Болгарією. Постійними були торговельні контакти Русі з Германією, Угорщиною, Чехією, Польщею. Головним осередком торгівлі з країнами Півдня і Заходу був Київ. З Візантії на Русь довозили золоті й срібні вироби, посуд, дорогі тканини, олію, вино, фрукти, різноманітні ремісничі вироби. Русь постачала на ринки своїх близьких і далеких сусідів хутра, мед, віск, шкіряні й металеві вироби, прикраси із золота й срібла, а також рабів.
Гость
пушнина, мёд, кожа, древесина и т. д