Чому запитання з української мови, літератури, історії ставляться не українською мовою?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Можливо, вважають, що зміст питання буде зрозумілішим? Адже на цьому сайті переважна більшість і думає, і пише російською мовою. Цілком закономірно - він (сайт) таким "народився":) А ось поява українських відповідей і запитань неабияк дратує місцевих, тож ...Шануймося, бо ми того варті!
Гость
тому що украiнскя мова -ЛАЙНО!!!!