Де можна скачати готові домашні завдання з математики 3 клас?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зачем ГДЗ МАЛЕНЬКОМУ РЕБЁНКУ? Дебильность развивать, тупо списывать учить? А голова ему зачем? Родители, не совершайте роковую ошибку-вам проблема до скончания школы.
Гость
Якшо ви почнете з цього віку купувати Наташі ГДЗ, то вчиться вона не буде.... Та й роблять ці книжки.. . Коротше нічого нормально не описують.. . Краще до мене її привозьте...
Гость
)))))), помочь с решением? в книжном магазине