До поданих іменників доберіть назви малих за віком істот і запишіть у називному й давальному відмінках однини, позначте суфікси. Зразок: лев - левеня, левеняті. Корова, кі

До поданих іменників доберіть назви малих за віком істот і запишіть у називному й давальному відмінках однини, позначте суфікси. Зразок: лев - левеня, левеняті. Корова, кі нь, ведмідь, коза, свиня, кролик, галка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Корова - теля кінь - лоша ведмідь - ведмежа коза- козеня свиня - порося кролик - кроленя галка - галченя.