Добрий день, допоможiть будь ласка написати твiр на тему Чому потрiбно допомагати братам i сестрам в родинi. Дякую за допомогу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нам треба допомагати тому що треба ставитись до инших так як хочеш щоб ставились до тебе . Якщо будеш добре ставитись до них вони так само будуть ставитись до тебе . Рада допомогти)